KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862161
nr 1386 2161
Helmer Mas Olle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Modell. Signerad, 21x15,5, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Kondition: med deikation, fuktskada
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:29:12
20/3 23:32:56
500 kr
22/3 12:45:48
22 mar
Helmer Mas Olle
Läs mer om Helmer Mas Olle